• : +90 551 161 6595
Manzara Emlak - Dalaman, Muğla

Firma Hakkında

Manzara Emlak 
Türkiye'nin en yaygın ulusal emlak zinciri Manzara Emlak, Türk emlak sektöründe, teknolojiyi ve reklam gücünü benimsemiş ve bu gücü en üst düzeyde müşterilerinin menfaatleri doğrultusunda kullanan Çağdaş ve modern bir emlak organizasyon zinciridir.
TEL :  0252 692 23 33     GSM : 0531 010 16 36

1985 Yılında İstanbul  Dalamanda emlakçılık hizmeti vermeye başlayan Manzara Emlak, müşterinin  sözde değil, özde velinimet olduğu gerçeğine inanmış ve müşterisine daima dürüst  ve samimi olmayı ilke edinmiş olan Kaçmaz Emlak, bu anlayış sayesinde Kısa sürede bölgesinde tercih edilen ve aranılan bir emlak firması olmayı başarmıştır.

''Ne ekersen, onu biçersin''

Manzara Emlak, emlakçılık mesleğini ifa ederken, daima yenilikçi ve daima reformist bir anlayış ile müşterisine hizmet vermiştir. Emlakçılıkta çağdaş teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak bu modern ve yenilikçi hizmeti müşteri yararına sunmayı gerçekleştiren ve modern emlakçılığın da öncüsüdür. 

Emlak sektörüne çağdaş online emlak otomasyon sistemini getirmeyi misyon edinmiştir. Günümüzde tüm dünya online olmuş iken, ne yazıkki sektörümüzde meslektaşlarımız, hala web sitesini online otomasyon sanıyorlar. Masa üstü programlarla, world, exel, not defteri, ajanda ve klasörleme sistemi gibi ilkel yöntem ve usullerler emlakçılık yapmaya devam etmektedirler. Meslektaşlarımız edinmiş oldukları ucuz ve hazır şablon web sitesini online otomasyon programı sanıyorlar :) 
Sektörümüzde, çağdaş pazarlamayı ve teknolojiyi en ileri derecede kullanarak söktöre ışık tutmaya devam ediyoruz.  

Manzara Emlak, emlakçılık hizmetinde bilgisayar kullanmaya başladığında, maalesef emlak sektörü için yazılmış bir yazılım programı dahi yoktu. Emlakçı meslektaşlarımız bilgisayarı bir süs eşyası gibi masalarına koyar ve kağıt falı için kullanırlarken, firmamız bir yazılımcı firması ile anlaşarak ve modern emlakçılığa uygun bir dos tabanlı masa üstü emlak programı yazılımını hayata geçiren ilk emlak firması olmuştur. (Çağdaş ve modern emlakçılığın öncüsüyüz) …

Windows ve internet yaygınlaşmaya başlayınca,  www.manzaraemlak.com.tr  alan adını alarak Türkiye’de web sitesi açan ilk emlak firması olduk. 

Dos tabanlı programlar güncelliğini yitirmeleri üzerine firmamız, derhal günün gelişen teknolojisine paralel olarak yazılımını yenileyerek, web tabanlı emlak otomasyon programı için çalışmalar başlatmış ve günümüzde tüm dünyada olduğu gibi mesleki online otomasyon yazılımı ile çağdaş teknolojinin tüm imkanları ile müşterilerine daha pratik ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. 

Manzara Emlak, Türkiye'nin emlak sektöründe eşi olmayan bir online emlak otomasyon programı kullanan tek ulusal emlak zinciridir. (Sektörümüzde dünya örneğiyiz) 

Çağdaş teknolojiyi en üst seviyede kullanırken, ayrıca müşterinin sözde değil, özde velinimettir, anlayışı Manzara Emlak'ta bir kültür oluşturmuştur. Bu nedenledir ki bizimle alış veriş yapmış eski müşterilerimiz, ister  Van’da olsun,  ister  Edirne’de olsunlar, emlak ile ilgili bir sorunları olduğunda hiç çekinmeden bizden yardım isterler, bilgi isterler. (Halka hizmet hakka hizmettir)

Müşterilerimizin bu sadakati ve bağlılığı bizi, Türkiye genelinde hizmet vermeye ve ulusal boyuta taşımışlardır. 2008 yılında temsilcilik vermeye başlayan firmamız, bugün Türkiye genelinde en yaygın,emlak zinciri olmayı başarmıştır 
(Çalışıyoruz, güveniyoruz, övünüyoruz) 

Ayrıca temsilcilik konseptimiz ile emlak zincirlerinin ezberlerini bozuyor ve temsilcik anlanında da reformlar yapıyoruz. Örneğin: Temsilcilik veren  firmalar, temsilcilerinden 10.000  ile  30.000 dolar isim hakkı ücreti alıyorlar. Ayrıca aidat ve aylık satışlarından da ücret alıyorlar. İsim hakkı ücretleri her 5 yıl arayla  tekrar tekrar yani her 5 yıl arayla 10.000 ile 30.000 dolar ücret almaktadırlar. Oysa Kaçmaz Emlak,  temsilcilerden sadece yıllık 2.000 dolar ücret almaktadır.  (Kaçmaz Emlak herkese iyi gelecek…)

Temsilcilerimize Google Adwords reklamlarımız ile destek oluyor ve iş yapmalarını sağlıyoruz. 
Örneğin: Temsilcimiz Ankara Keçiören’de ise müşteri Google’dan Keçiörende satılık daire veya Keçiören’de kiralık daire diye arama yaptığında temsilcimizi açılan ilk sayfada görecektir. 

Böylece temsilcimizi, o bölgede en şanslı ve en avantajlı ve en tercih edilen emlak firması olmasını sağlıyoruz... (Böyle bir hizmet dünyada yoktur) 

Temsilcilerimiz, çok değer verdiği bir misafirini, bir dostunu, nasıl karşılıyor, nasıl ağırlıyor ve nasıl uğurluyorsa,  Müşterisini de öyle karşılıyor, öyle ağırlıyorlar ve öylede uğurluyor.  Bu olmazsa olmaz kuralımızdır, kültürümüzdür.  

''Gülmesini bilmeyen, dükkan açmasın''  Çin ata sözü !

''Müşteri velinimettir''  Türk ata sözü ! 

''Ne ekersen, onu biçersin'' Türk ata sözü !

Her sabah Afrika´da bir ceylan uyanır. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa öldürülecektir. Her sabah Afrikada bir aslan uyanır. En hızlı ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa aç kalacaktır. Aslan veya ceylan olmanız fark etmez. Güneş doğduğunda koşmaya başlasanız iyi olur.  (Afrika Atasözü )

Çok çalışmak, emek harcamak, güven vermek, sevmek ve paylaşmak hayatın anlamlı olmasını sağlar. Her sabah uyandığımızda bir de böyle bakalım dünyaya. Unutmayın hayat uzun bir öyküye benzer. Ancak öykünün uzun olması değil, iyi olması önemlidir.  

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Cumhuriyet cad ,no.5 ,48770, Dalaman , Muğla

Muğla / Dalaman

Mesaj Formu

QR Code