• : +90 506 621 1221
Bulut Real Estate - Marmaris, Muğla

Firma Hakkında

Bulut Real Estate

Bulut Real Estate olarak her türlü resmî, özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait taşınmazların, taşınmaz projelerinin ve taşınmazlarla ilgili hak ve faydaların yaklaşık değerlerinin bağımsız, tarafsız, objektif ve uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir edilmesi ve gayrimenkul alanında her türlü hukuki, mali ve teknik danışmanlık vermek amacıyla özel ve kamu sektörleri alanında eğitimli ve deneyimli uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle Ankara’da kurulmuştur.

Gayrimenkul değerleme sistemini, mesleğin etik ve teknik ilkelerini harfiyen uygulayarak gerçekleştirme amacını taşıyan firmamız, gayrimenkul sektörünün gelişmelerini yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda, yerinde inceleme, bölgesel etken analizi, belgeleme, uluslararası standartlara ve SPK kararlarına uygun raporlama çalışmalarının her aşamasında gösterdiği titizlikle, sektörün güvenilir isimleri arasında yer almaktadır.

Demir Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 81 ilde bulunan çözüm ortaklarıyla yurt içinde ve aynı zamanda yurt dışında değerleme ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Dürüstlük, istikrar ve güvenilirliğin esas olduğu şirketimiz, uzman kadrosu ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gayrimenkul değerlemesi alanında uluslararası değerleme standartlarına uygun olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

GSM : 0532 137 1235

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Kemeraltı çarşısı,66. sokak, no.1, 48706 ,Marmaris,Muğla

Muğla / Marmaris

Mesaj Formu

QR Code